1. 18 yaşından küçük kişiler Mini Hands "tan alışveriş yapamaz.

2. minihands.com.tr "dan kredi kartı (Visa, Master Card),banka havalesi ile yada kapıda kredi kartı (mobil POS cihazına) ile yada nakit ödeme ile alışveriş yapılabilir.

3. Mini Hands  tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliye li fatura eşliğinde teslim edecektir. Yapılan alışverişlerdeki tüm fiyatlar TL olarak ifade edilmiştir. Alışverişiniz sırasında size bildirilen fiyatlara KDV dahildir.

4. Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından Mini Hands sorumlu değildir.

5. Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.

6. Mini Hands  sattığı yüz binlerce ürün için tüm sanal alışveriş siteleri gibi stok tutmamaktadır. Ürünleri müşterilerinin siparişlerine göre tedarik etmektedir. Tüm ürünler için listeler her gün güncellense de sipariş verilen bazı ürünler tedarikçi kuruluşların stoklarında tükenmiş olabilirler. Böyle durumlarda da ilgili bölümümüz tarafından size e-mail ile bilgi verilir ve ürün bedeli için de kredi kartınıza iade oluşturulur.

7. Tahsilatı yapılmış bir siparişin teslimatı Mini Hands araçları ve  anlaşmalı kargo firmaları ile yapılır.

8. Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda info@minihands.com.tr"a yazarak, durum Mini Hands  bildirile bilinir, ya-da teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra, tutanak +90 (312) 395 28 85 numaralı telefona fakslanıp durum info@minihands.com.tr "a bir e-posta aracılığıyla bildirilmeli dir. Mini Hands sipariş ile ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır.

9. Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilir liğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

Ürün iadesi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.(**)

10. minihands.com.tr "dan alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.