TELEFON VE FAKS İLE ALIŞVERİŞ :

+90 (312) 395 28 85 Mini Hands  Telefonla Sipariş Hattını arayın. Telefona çıkacak olan yetkili kişiye istediğiniz ürünü veya ürün numarasını bildirin. Mini Hands  yetkilisi size ürünün fiyatını, nakliye bedelini ve ödeme koşullarını bildirecektir. Ürünü almaya karar verirseniz Mini Hands  yetkilisine ürünün teslim edileceği adresi ve fatura adresinizi bildirin ve alışverişinizi bitirin. Ayrıca +90 (312) 395 28 85 Faks numarasına isteklerinizi bildirirseniz Mini Hands  yetkilisi sizi arayıp, siparişlerinizi işleme alacaktır.

 

INTERNET ÜZERİNDEN :

Ürünlerimizin yanında bulunan Sepete Ekle butonuna tıkladığınızda aşılan pencerede ürünün fiyatı ve sipariş adedi bölümü karşınıza çıkacaktır. satın almak istediğiniz adedi yazarak ürününüzü alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz.

Alışverişe devam etmek isterseniz Alışverişe Devam tuşuna basarak listenize yeni ürünler ekleyebilir yada Siparişimi Tamamla tuşuna basarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz

Listenizde alışverişinizin tutarını ve nakliye bedelini göreceksiniz.

Alışverişimi Tamamla tuşuna bastık dan sonra ödeme türü, fatura ve teslimat ve adres bilgilerini doldurabilir ve Satın Al tuşuna basarak alış verişinizi sonuçlandırabilirsiniz.

Alışveriş numaranızı mutlaka kayıt ediniz.

 

ÖDEME :

Ödemenizi aktif olan ödeme türleri üzerinden yapabilirsiniz.

Kredi Kartı, Kapıda Ödeme (Nakit/Kredi Kartı), Mail Order, Banka Havalesi, EFT .

Kredi Kartı ile sitemiz üzerinden ödeme yapabilir veya Mail Order formu doldurarak Mini Hands  yetkililerinin ödemenizi kredi kartınızdan tahsil etmelerini talep edebilirsiniz.

Havale ve EFT ile yapacağınız ödemeler için banka hesap numaralarımızdan herhangi birini tercih edebilir, ödemenizin açıklama bölümüne sipariş kodunuzu eklemek suretiyle ödemenizi yapabilirsiniz. Havale bilginiz bankadan Mini Hands  yetkililerine ulaştığında siparişiniz işleme alınacaktır.

 

Banka hesap bilgilerimize ulaşmak için buraya tıklayınız.

Mail Order formu için buraya tıklayınız.